  • T13Y102KAB25
T13Y102KAB25
advertisement
Manufacturer No:
T13Y102KAB25
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T13Y102KAB25
Package:
Datasheet:
T13Y102KAB25
Description:
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 10% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3mm (12.6 X 11.5mm) Pin Thru-Hole Bulk
Step5Bar-code shipping tag
T13Y102KAB25
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W