  • T400X000YX1
T400X000YX1
advertisement
Manufacturer No:
T400X000YX1
Manufacturer:
Panduit Corp
HK JDW NO:
583-T400X000YX1
Package:
Datasheet:
T400X000YX1
Description:
4.00" x 50.00# (101.6mm x 15.2m),polyester arc flash tape,orange header.
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T400X000YX1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mount
    Adhesive
  • Material
    Polyester
  • Published
    2012
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Orange, White
  • Length
    15.2m
  • Width
    101.6mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
Hot Sales in Thermal
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 4926 0.5
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 200 1.5
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 431 0.5" X 8"-250
3M 431 0.5" X 8"-250
3M 4462B 0.75
3M 4462B 0.75" X 5"-25
3M 4462B 0.75" X 5"-25
3M 966 2" X 9.25"-50
3M 966 2" X 9.25"-50