  • T55B227M6R3C0070
T55B227M6R3C0070
advertisement
Manufacturer No:
T55B227M6R3C0070
Manufacturer:
Vishay Intertech
HK JDW NO:
17930-T55B227M6R3C0070
Package:
Datasheet:
Description:
220uF 6.3V -55℃~+105℃ 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS