  • T73XF203KT20
T73XF203KT20
advertisement
Manufacturer No:
T73XF203KT20
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T73XF203KT20
Package:
Datasheet:
T73XF203KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3mm (6.6 X 4.7 X 7mm) Pin Thru-Hole Tube
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T73XF203KT20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    20kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C