  • T73YU105KT20
T73YU105KT20
advertisement
Manufacturer No:
T73YU105KT20
HK JDW NO:
875-T73YU105KT20
Package:
Datasheet:
T73YU105KT20
Description:
Trimmer Resistors - Through Hole 1/4"SQ V/ADJ 1M
Step5Bar-code shipping tag
T73YU105KT20
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
    Not Applicable
  • Termination
    Through Hole
  • Resistance
    1MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Cermet
  • Power Rating
    500mW