  • T73YU204KR32
T73YU204KR32
advertisement
Manufacturer No:
T73YU204KR32
HK JDW NO:
875-T73YU204KR32
Package:
Datasheet:
T73YU204KR32
Description:
Res Cermet Trimmer 200K Ohm 10% 9/20W 1(Elec)/1(Mech)Turn (6.6 X 7 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T73YU204KR32
    Through Hole
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    200kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C