  • T93XA473KT20
T93XA473KT20
advertisement
Manufacturer No:
T93XA473KT20
HK JDW NO:
875-T93XA473KT20
Package:
Datasheet:
T93XA473KT20
Description:
Res Cermet Trimmer 47K Ohm 10% 1/2W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (11 X 5 X 9.8mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T93XA473KT20
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    47kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C