  • T9YA500JT20
T9YA500JT20
advertisement
Manufacturer No:
T9YA500JT20
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T9YA500JT20
Package:
Datasheet:
T9YA500JT20
Description:
Res Cermet Trimmer 50 Ohm 5% 1/2W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (9.7 X 5 X 11.1mm) Pin Thru-Hole Tube
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T9YA500JT20
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    50Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C