  • T9YA503KT20Q80
T9YA503KT20Q80
advertisement
Manufacturer No:
T9YA503KT20Q80
HK JDW NO:
875-T9YA503KT20Q80
Package:
Datasheet:
T9YA503KT20Q80
Description:
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 1/2W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (9.7 X 5 X 11.1mm) Pin Thru-Hole Tube
Step5Bar-code shipping tag
T9YA503KT20Q80
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    50kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C