  • TA45-ABFBH100C0-AZM10
TA45-ABFBH100C0-AZM10
advertisement
Manufacturer No:
TA45-ABFBH100C0-AZM10
Manufacturer:
Schurter Inc.
HK JDW NO:
685-TA45-ABFBH100C0-AZM10
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TA45-ABFBH100C0-AZM10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Current Rating (Amps)
    10A
  • Voltage - Rated AC
    240V