  • TAJR105K010RNJ
TAJR105K010RNJ
advertisement
Manufacturer No:
TAJR105K010RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TAJR105K010RNJ
Package:
Datasheet:
Description:
1uF 10V -55℃~+125℃ 25Ω@100kHz ±10% CASE-R_2012 Tantalum Capacitors ROHS