  • TAJY227M010RNJ
TAJY227M010RNJ
advertisement
Manufacturer No:
TAJY227M010RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX
HK JDW NO:
17928-TAJY227M010RNJ
Package:
Datasheet:
Description:
220uF 10V -55℃~+125℃ 500mΩ@100kHz ±20% CASE-Y_7343 Tantalum Capacitors ROHS