  • TANG015/3M/SMAM/FMEF/S/S/24
TANG015/3M/SMAM/FMEF/S/S/24
advertisement
Manufacturer No:
TANG015/3M/SMAM/FMEF/S/S/24
Manufacturer:
Siretta
HK JDW NO:
709-TANG015/3M/SMAM/FMEF/S/S/24
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TANG015/3M/SMAM/FMEF/S/S/24
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Series
    TANGO 15
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    FME Female
  • Applications
    GPRS, GPS, GSM
  • Gain
    2.5dBi
  • RF Family/Standard
    Cellular, Navigation
  • Antenna Type
    Dome
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    6
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz UHF 1GHz~2GHz
  • Frequency (Center/Band)
    850MHz 900MHz 1.575GHz 1.8GHz 1.9GHz 2.1GHz
  • Height (Max)
    0.591 15.00mm