  • TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
advertisement
Manufacturer No:
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
Manufacturer:
Siretta
HK JDW NO:
709-TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TANGO23/2.5M/SMAM/S/RP/19
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Series
    TANGO 23
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    RP-SMA Male
  • Applications
    Bluetooth, WLAN, Zigbee™
  • Frequency
    5.9GHz
  • Gain
    5dBi
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.5GHz 5.1GHz~5.9GHz
  • RF Family/Standard
    802.15.4, Bluetooth, WiFi
  • Antenna Type
    Puck
  • VSWR
    1.7
  • Number of Bands
    2
  • Frequency Group
    Wide B
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz 5.5GHz
  • Height (Max)
    0.906 23.00mm