  • TAZB684K025CBMP0901
TAZB684K025CBMP0901
advertisement
Manufacturer No:
TAZB684K025CBMP0901
HK JDW NO:
66-TAZB684K025CBMP0901
Package:
B
Datasheet:
Description:
680nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 7.5Ohm Bulk B
Step5Bar-code shipping tag
TAZB684K025CBMP0901
  • Package / Case
    B
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680nF
  • Depth
    1.27mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    7.5Ohm
  • Height
    1.27mm
  • Length
    3.81mm