  • TAZH107K010CWSB0000
TAZH107K010CWSB0000
advertisement
Manufacturer No:
TAZH107K010CWSB0000
HK JDW NO:
66-TAZH107K010CWSB0000
Description:
100μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 900mOhm Tray H
Step5Bar-code shipping tag
TAZH107K010CWSB0000
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2015
  • Tolerance
    10%
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100μF
  • Voltage - Rated DC
    10V
  • Depth
    3.81mm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    900mOhm
  • Height
    2.79mm
  • Length
    7.24mm