  • TB001-500-20BE
TB001-500-20BE
advertisement
Manufacturer No:
TB001-500-20BE
HK JDW NO:
207-TB001-500-20BE
Package:
Datasheet:
TB001-500-20BE
Description:
0.197 5.00mm Blue Bulk Polybutylene Terephthalate (PBT) Through Hole Horizontal with Board Screw - Leaf Spring, Wire Guard 1 Levels 12-22 AWG TB001-500
Step5Bar-code shipping tag
TB001-500-20BE
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Pitch
    0.197 5.00mm
  • Voltage
    300V
  • Current
    15A
  • Torque - Screw
    0.5 Nm (4.4 Lb-In)