  • TB050200WC50238BJ1
TB050200WC50238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
TB050200WC50238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-TB050200WC50238BJ1
Package:
Nonstandard, Tabbed
Description:
TB 5000pF 9000V 9kV Ceramic Capacitor ±20% 1.772Dia 45.00mm Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TB050200WC50238BJ1
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Package / Case
    Nonstandard, Tabbed
  • Series
    TB
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    1.772Dia 45.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    9000V 9kV
  • Capacitance
    5000pF