  • TB622-098.304M
TB622-098.304M
advertisement
Manufacturer No:
TB622-098.304M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-TB622-098.304M
Package:
10-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 11122
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TB622-098.304M
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    TB
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    98.304MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    12mA
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    10-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C