  • TB624-080.0M
TB624-080.0M
advertisement
Manufacturer No:
TB624-080.0M
HK JDW NO:
179-TB624-080.0M
Step5Bar-code shipping tag
TB624-080.0M
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Type
    VCTCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Current - Supply (Max)
    12mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 2.4mm
  • Operating Frequency
    80MHz
  • Rise Time-Max
    8ns
  • Fall Time-Max
    8ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Control Voltage-Max
    3V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm