  • TBLH10V-500-04BK
TBLH10V-500-04BK
advertisement
Manufacturer No:
TBLH10V-500-04BK
HK JDW NO:
207-TBLH10V-500-04BK
Package:
Datasheet:
TBLH10V-500-04BK
Description:
0.197 5.00mm Black Tray Liquid Crystal Polymer (LCP) Through Hole Vertical with Board Screwless - Push Button Clamp 1 Levels 16-24 AWG TBLH10V-500
Quantity:
In Stock : 763
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TBLH10V-500-04BK
  • Operating Temperature
    -40°C~130°C
  • Series
    TBLH10V-500
  • Pitch
    0.197 5.00mm
  • Voltage
    300V
  • Current
    10A