  • TC020080VY12236BJ1
TC020080VY12236BJ1
advertisement
Manufacturer No:
TC020080VY12236BJ1
HK JDW NO:
878-TC020080VY12236BJ1
Description:
TC 1200pF 7000V 7kV Ceramic Capacitor ±10% 1.772Dia 45.00mm Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TC020080VY12236BJ1
  • Size / Dimension
    1.772Dia 45.00mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    7000V 7kV
  • Capacitance
    1200pF
  • Height Seated (Max)
    6.142 156.00mm