  • TC045150WJ30133BH1
TC045150WJ30133BH1
advertisement
Manufacturer No:
TC045150WJ30133BH1
HK JDW NO:
878-TC045150WJ30133BH1
Description:
TC 300pF 14000V 14kV Ceramic Capacitor ±5% 1.772Dia 45.00mm Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TC045150WJ30133BH1
    TC
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    1.772Dia 45.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Voltage - Rated
    14000V 14kV
  • Capacitance
    300pF
  • Height Seated (Max)
    6.142 156.00mm