  • TC0700PIBB6PUR10E04RD
TC0700PIBB6PUR10E04RD
advertisement
Manufacturer No:
TC0700PIBB6PUR10E04RD
Manufacturer:
TechNexion
HK JDW NO:
780-TC0700PIBB6PUR10E04RD
Description:
HMI TOUCHSCREEN 7.0" COLOR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TC0700PIBB6PUR10E04RD
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~60°C
  • Series
    Toucan - 0700
  • Feature
    Memory Card Interface
  • Type
    Touchscreen
  • Voltage - Supply
    10V~30VDC