  • TCBT-2R5GL+
TCBT-2R5GL+
advertisement
Manufacturer No:
TCBT-2R5GL+
Manufacturer:
Mini-Circuits
HK JDW NO:
4071-TCBT-2R5GL+
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
Description:
BIAS TEE SMT, 20 - 2500 MHZ, 50
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TCBT-2R5GL+
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Supplier Device Package
  • Mfr
    Mini-Circuits
  • Series
  • Frequency
    20MHz ~ 2.5GHz