  • TCC1206X7R105M101HT
TCC1206X7R105M101HT
advertisement
Manufacturer No:
TCC1206X7R105M101HT
HK JDW NO:
15957-TCC1206X7R105M101HT
Description:
105 100V Ceramic Capacitor ±20% X7R 1206
Quantity:
In Stock : 1990
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TCC1206X7R105M101HT
  • Dielectric Material
    X7R
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    105
  • Voltage
    100Vdc
  • Thickness
    1.60mm