  • TD045150WJ20138BG1
TD045150WJ20138BG1
advertisement
Manufacturer No:
TD045150WJ20138BG1
HK JDW NO:
878-TD045150WJ20138BG1
Description:
TD 200pF 14000V 14kV Ceramic Capacitor ±20% R16 1.772Dia 45.00mm -55°C~100°C High Voltage Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TD045150WJ20138BG1
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Size / Dimension
    1.772Dia 45.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Temperature Coefficient
    R16
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    14000V 14kV
  • Capacitance
    200pF