  • TDZ50200WC50238BJ1
TDZ50200WC50238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
TDZ50200WC50238BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-TDZ50200WC50238BJ1
Package:
Description:
5000pF 9000V 9kV Ceramic Capacitor ±20% R85
Quantity:
In Stock : 39
Step5Bar-code shipping tag
TDZ50200WC50238BJ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    R85
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    9000V 9kV
  • Capacitance
    5000pF