  • TE050200WF25238BJ1
TE050200WF25238BJ1
advertisement
Manufacturer No:
TE050200WF25238BJ1
HK JDW NO:
878-TE050200WF25238BJ1
Description:
TE 2500pF 12000V 12kV Ceramic Capacitor ±20% -55°C~100°C Chassis Mount Nonstandard, Tabbed
Step5Bar-code shipping tag
TE050200WF25238BJ1
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Tolerance
    ±20%
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    12000V 12kV
  • Capacitance
    2500pF
  • Height Seated (Max)
    3.701 94.00mm