  • TEP 100-2410-CMF
TEP 100-2410-CMF
advertisement
Manufacturer No:
TEP 100-2410-CMF
HK JDW NO:
809-TEP 100-2410-CMF
Package:
Datasheet:
TEP 100-2410-CMF
Description:
Quantity:
In Stock : 14245
Step5Bar-code shipping tag
TEP 100-2410-CMF
  • Operating Temperature
    -40°C~75°C With Derating
  • Series
    TEP 100 (100W)
  • Size / Dimension
    3.35Lx2.40W x 1.53 H 85.1mmx61.0mmx38.9mm
  • Power (Watts)
    83W
  • Efficiency
    91%
  • Voltage - Isolation
    2.25kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    25A