  • TEP 100-2418-CM
TEP 100-2418-CM
advertisement
Manufacturer No:
TEP 100-2418-CM
HK JDW NO:
809-TEP 100-2418-CM
Package:
Datasheet:
TEP 100-2418-CM
Description:
Quantity:
In Stock : 13814
Step5Bar-code shipping tag
TEP 100-2418-CM
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~75°C With Derating
  • Series
    TEP 100 (100W)
  • Size / Dimension
    3.35Lx2.40W x 1.10 H 85.1mmx61.0mmx27.9mm
  • Power (Watts)
    101W
  • Efficiency
    92%
  • Voltage - Isolation
    2.25kV
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    2.1A