  • TF170311WW40236BJ2
TF170311WW40236BJ2
advertisement
Manufacturer No:
TF170311WW40236BJ2
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-TF170311WW40236BJ2
Package:
Datasheet:
Description:
TDFZ 4000pF 32000V 32kV Ceramic Capacitor ±10% R85 -55°C~100°C
Step5Bar-code shipping tag
TF170311WW40236BJ2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Series
    TDFZ
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    R85
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    32000V 32kV
  • Capacitance
    4000pF