  • TFLD5F-020.0M
TFLD5F-020.0M
advertisement
Manufacturer No:
TFLD5F-020.0M
Manufacturer:
Connor-Winfield
HK JDW NO:
179-TFLD5F-020.0M
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
TFLD5F-020.0M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TFLD5F-020.0M
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    TFLD5F
  • Size / Dimension
    0.520Lx0.355W 13.21mmx9.02mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±1ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Height Seated (Max)
    0.210 5.33mm