  • TJ32UEB1R5MHT
TJ32UEB1R5MHT
advertisement
Manufacturer No:
TJ32UEB1R5MHT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TJ32UEB1R5MHT
Package:
Datasheet:
TJ32UEB1R5MHT
Description:
TJ32UEB1R5MHT datasheet pdf and Fixed Inductors product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TJ32UEB1R5MHT
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Lead Pitch
    15.24mm
  • Lead Diameter
    1.346 mm
  • Inductance
    1.5 μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • Max DC Current
    21A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    6Ohm
  • Diameter
    16.76mm
  • Width
    9.144mm