  • TLF14CBH3330R3K1
TLF14CBH3330R3K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF14CBH3330R3K1
HK JDW NO:
782-TLF14CBH3330R3K1
Datasheet:
TLF14CBH3330R3K1
Description:
CMC 33MH 300MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF14CBH3330R3K1
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.906Lx0.866W 23.00mmx22.00mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    BOX
  • Number of Functions
    1
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    33 mH
  • Current
    300mA
  • Max DC Current
    300mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.7Ohm
  • Inductance @ Frequency
    33mH @ 1kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    17.5006mm