  • TLS810D1LDV33BOARDTOBO1
TLS810D1LDV33BOARDTOBO1
advertisement
Manufacturer No:
TLS810D1LDV33BOARDTOBO1
Manufacturer:
Infineon Technologies
HK JDW NO:
376-TLS810D1LDV33BOARDTOBO1
Package:
Description:
TLS810D1LDV33 BOARD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TLS810D1LDV33BOARDTOBO1
  • Packaging
    Box
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    3V~42V
  • Current - Output
    100mA
  • Voltage - Output
    3.3V