  • TNM4-9.5-85-2
TNM4-9.5-85-2
advertisement
Manufacturer No:
TNM4-9.5-85-2
HK JDW NO:
280-TNM4-9.5-85-2
Step5Bar-code shipping tag
TNM4-9.5-85-2
  • Screw Thread
    M4
  • Length
    94.996mm
  • Length - Overall
    3.740 95.00mm
  • Diameter - Outside
    0.374 (9.50mm)
  • Between Board Height
    3.346 85.00mm