  • TNPU1206619RAZEN00
TNPU1206619RAZEN00
advertisement
Manufacturer No:
TNPU1206619RAZEN00
HK JDW NO:
873-TNPU1206619RAZEN00
Description:
TNPU Series, Thin Film, 619Ohms, 0.25W 1/4W, ±0.05%, -55°C~125°C
Step5Bar-code shipping tag
TNPU1206619RAZEN00
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Supplier Device Package
    1206
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±5ppm/°C
  • Resistance
    619Ohms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Height
    660.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.6002mm