  • TNPW0603223KDEEA
TNPW0603223KDEEA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW0603223KDEEA
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-TNPW0603223KDEEA
Datasheet:
TNPW0603223KDEEA
Description:
Thin Film, 223kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
TNPW0603223KDEEA
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    223kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW