  • TNPW06032R20DEEA
TNPW06032R20DEEA
advertisement
Manufacturer No:
TNPW06032R20DEEA
HK JDW NO:
873-TNPW06032R20DEEA
Description:
TNPW e3 Series, Thin Film, 2.2Ohms, 0.1W 1/10W, ±0.5%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 16075
Step5Bar-code shipping tag
TNPW06032R20DEEA
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    TNPW e3
  • Size / Dimension
    0.061Lx0.033W 1.55mmx0.85mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Feature
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2.2Ohms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm