  • TPS92311A19230VEVM
TPS92311A19230VEVM
advertisement
Manufacturer No:
TPS92311A19230VEVM
Manufacturer:
Texas Instruments
HK JDW NO:
815-TPS92311A19230VEVM
Package:
Module
Description:
EVAL MODULE FOR TPS92311A 230V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TPS92311A19230VEVM
  • Package / Case
    Module
  • Packaging
    Box
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Operating Supply Voltage
    264V
  • Voltage - Input
    180V~264VAC
  • Output Current per Channel
    350mA