  • TR2/TCP1.25A
TR2/TCP1.25A
advertisement
Manufacturer No:
TR2/TCP1.25A
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-TR2/TCP1.25A
Package:
Datasheet:
Description:
Electric Fuse, 1.25A, 250VAC, 50A (IR), Surface Mount, ROHS COMPLIANT