  • TR9CR3214T00IMR6BLPS
TR9CR3214T00IMR6BLPS
advertisement
Manufacturer No:
TR9CR3214T00IMR6BLPS
Manufacturer:
GlobTek, Inc.
HK JDW NO:
325-TR9CR3214T00IMR6BLPS
Quantity:
In Stock : 16718
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TR9CR3214T00IMR6BLPS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Series
    GTM96900P9028-T3
  • Size / Dimension
    5.88Lx2.47W x 1.34 H 149.3mmx62.8mmx34.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
  • Power (Watts)
    90W
  • Approval Agency
    CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    3.21A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    28V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Region Utilized
    International
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • No Load Power Consumption
    150mW Max