  • TR9CZ8421CCPIMR6B
TR9CZ8421CCPIMR6B
advertisement
Manufacturer No:
TR9CZ8421CCPIMR6B
HK JDW NO:
325-TR9CZ8421CCPIMR6B
Step5Bar-code shipping tag
TR9CZ8421CCPIMR6B
  • Operating Temperature
    -10°C~40°C
  • Size / Dimension
    6.95Lx2.91W x 1.58 H 176.5mmx74.0mmx40.0mm
  • Power (Watts)
    160W
  • Approval Agency
    CB, CE, cETLus, EAC, ETL, PSE, S-Mark, UKRSepro, VCCI
  • Efficiency
    Level VI, CoC Tier 2
  • Current - Output (Max)
    8.42A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    19V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Cord Length
    47.2 1.20m
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
  • No Load Power Consumption
    150mW Max