  • TRA3650S3N-001
TRA3650S3N-001
advertisement
Manufacturer No:
TRA3650S3N-001
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-TRA3650S3N-001
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TRA3650S3N-001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Base Mount
  • Series
    Phantom®
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    NMO
  • Frequency Range
    3.65GHz~3.7GHz
  • Antenna Type
    Dome
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 3GHz~4GHz
  • Frequency (Center/Band)
    3.675GHz