  • TRAB9023NPT81SM
TRAB9023NPT81SM
advertisement
Manufacturer No:
TRAB9023NPT81SM
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-TRAB9023NPT81SM
Package:
Datasheet:
TRAB9023NPT81SM
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TRAB9023NPT81SM
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Base Mount
  • Published
    2008
  • Series
    Phantom®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    NMO
  • Power - Max
    100W
  • Gain
    3dBi
  • Frequency Range
    902MHz~928MHz
  • Antenna Type
    Dome
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    915MHz
  • Height (Max)
    2.700 68.58mm