  • TS-1001T-AR04316
TS-1001T-AR04316
advertisement
Manufacturer No:
TS-1001T-AR04316
Manufacturer:
XUNPU
HK JDW NO:
15993-TS-1001T-AR04316
Package:
Datasheet:
Description:
NO Gull Wing 50mA 6mm 100MΩ 50000 12V 1.6N@±0.5N 3.5mm -30℃~+80℃ 4.3mm Rectangle button Brick nogging SPST SMD Tactile Switches ROHS