  • TS-1006D-BR16026
TS-1006D-BR16026
advertisement
Manufacturer No:
TS-1006D-BR16026
HK JDW NO:
15993-TS-1006D-BR16026
Description:
NO PCPin 50mA 6mm 100MΩ 100000 260gf@±50gf 12V 6mm 16mm Black Round Button Straight SPST Plugin Tactile Switches ROHS