  • TS-KG02N-BB100F
TS-KG02N-BB100F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG02N-BB100F
Manufacturer:
Hanbo Electronic
HK JDW NO:
16661-TS-KG02N-BB100F
Package:
Datasheet:
Description:
Yes 6mm PCPin 10mm Black 50mA Round Button Lying SPST 100MΩ 12V 250gf@±50gf Plugin Tactile Switches ROHS