  • TS-KG057S-BT43F
TS-KG057S-BT43F
advertisement
Manufacturer No:
TS-KG057S-BT43F
HK JDW NO:
16661-TS-KG057S-BT43F
Description:
NO 6mm Gull Wing 4.3mm Red 50mA Round Button Brick nogging SPST 6.4mm 100MΩ 12V 250gf@±50gf SMD Tactile Switches ROHS